Diskuse

Povídejme si o chlupáčcích..

Diskusní téma: Povídání o křečcích a křečících

Datum 22.04.2010

Vložil pipi

Titulek jak ulovit křečka

Odpovědět

Ahoj, mám takový skromný dotaz. Náš křečík roborovského nám zdrhnul za linku. Ta bohužel nejde odmontovat, tak jsem se chtěla zeptat, zda nemáte někdo nějaký fígl, jak ulovit křečka...Prosím poraďte...tito křečíci nejdou vymazlit-jsou to spíše expoziční zvířátka, takže není ochočený...

Datum 09.05.2010

Vložil BramBORKA

Titulek Re: jak ulovit křečka

Odpovědět

Ahoj, asi pozdě, ale přece, doufám, že se roborowák mezitím našel. Když vám uteče a navíc není ochočený, je potřeba hlavně velkou trpělivost. Pomůže do místa kudy by pravděpodobně mohl vlézt dát klícku naplněnou jídlem. Nám se takhle většonou alespoň trochu ochočený křeček do klece většinou vrátil - vyžene ho hlad a je rád, že je zase ve svém domečku. Pokud se v klícce necíti dobře, pak ho snáz ulovíte zase na jídlo, v nočních nebo večerních hodinách, kdy je aktivní. Jídlo umístěte opět tam, kde by mohl vylézt, buďte potichoučku a čekejte. To chce opravdu vélkou trpělivost, ale dřív nebo později vyleze. Stejně jako nevyleze, když na něj budete volat.
Hodně štěstí všem, kteří mají "uprchlíka" :)

Datum 27.05.2012

Vložil lada

Titulek Re: jak ulovit křečka

Odpovědět

tak ho skus na něco nalákat .když ho máte za linkou tak to máte ještě dobrý já sem mněla 2ě křečice a jedna se mi zahrabala u stromu do hlíny.

Datum 10.03.2010

Vložil Nicolas

Titulek New WEB

Odpovědět

Ahoj jestli to někoho zajímá máme new web,budu rád za komentáře a připomínky www.a-b-c-e.webnode.cz

Datum 19.12.2009

Vložil marikova

Titulek krecek

Odpovědět

Nasla jsem krecka

Datum 16.10.2009

Vložil Monika

Titulek Pro všechny lidi

Odpovědět

ahoj zůčastni se prosím na mých stránkách soutěže o opravdové ceny.

Datum 22.12.2009

Vložil Hana

Titulek Re: Pro všechny lidi

Odpovědět

a kde

Datum 28.07.2009

Vložil JanaK s Jerrym

Titulek zdravíme kamarády :-)

Odpovědět

Ahojky,
máte úžasné stránky!! Jeden kamarád "ukecal" naše děti, ať si vezmou jejich křečíka. Bohužel už byl starý, a tak jsme se z něj dlouho neradovali :-( Naštěstí jsme objevili ve zverimexu jednoho úžasného mrňouska a hned jsme ho přestěhovali k nám. Ještě nevíme zda je to kluk nebo holka, ale to nevadí, pro nás je to prostě náš lumpík Jerry.

Datum 11.08.2009

Vložil BramBORKA

Titulek Re: zdravíme kamarády :-)

Odpovědět

Tak to jste ke křečkům přišli taky náhodou, a vypadá to, že vás ty sympatie jen tak nepustí :) Přejeme hodně radostí při chovu. My se z nich radujeme každý den a těšíme se domů, jak je zase pustíme běhat a copak vtipného provedou.

Datum 09.07.2009

Vložil dzamik

Titulek Bobulka

Odpovědět

Musím říct, že naše bobulka se hodně podobá Hugovy =-) A taky se mi moc líbí tahle stránka