Akrobat v koupelně

07.11.2008 22:32

Lidičkové pokračují v ochočování Lojzíka. Jde to pomalu, ale jistě a zlepšuje se to. Lidičkové vědí, že to chce jen čas. V tom je utvrdilo i přečtení webu o Škrečulovi, což byl zjevně super ochočený křeček, ale zprávy z doby, kdy si ho pořídili, zněly podobně jako u nás. Pobavili jsme se při čtení :)

Po obýváku zatím Lojzík běhat nemůže, protože má stále tendenci někam zalézt a už nevylézt. A má tam k tomu super příležitost, kterou je nedodělaný sokl pod kuchyňskou linkou. Takže pod ni může zalézt a ubytovat se v části, kde sokl už je a tak ho odtamtud lidičkové nemůžou vytáhnout, aniž by sokly odmontovali. Radost :) Minule tam byl celý den a ani Žofinka, která tam za ním vběhla, ho odtamtud nevyhnala.

Lidičky ale napadlo, že by Lojzíka mohli pustit v koupelně. Ta je celkem malá a není tam příliš míst, kam by se dalo zalézt. Jen za koš na prádlo a za pračku, ale je tam na Lojzíka vidět. Tak vzali Lojzíkovi klícku do koupelny a otevřeli. Zavřeli samozřejmě wc a pro jistotu dali i špunt do vany, člověk nikdy neví. Chvíli tam s ním seděli a Lojzík pěkně běhal, občas se vrátil do klícky, pak zase ven... vypadal spokojeně. Tak ho tam nechali asi půl hodinky samotného.

Když se pak na něj přišli podívat, našli ho na pračce. Koukal lehce zoufale, jakože "sundejte mě" a lidičkové vůbec nechápali, jak se tam vyškrábal. Asi po hadici, ale je to teda akrobat.

Zpět