Maruška šplhá po žaluziích (foto)

11.08.2009 23:35

Co je to za divné zvuky? Na žaluzie se Maruška dívala a brnkala už dřív, ale tohle je nějaké intenzivnější. Ajaj, objevila, jak se dostat za ně - mezi žaluzii a okno - a šplhá nahoru po okně. Tak to by teda nešlo Maruško... A hned ji vytáhli. A že to musí hned napsat na ten křeččí blog.

Maruška vstupuje za žaluzie z topení

Ale ještě než začali psát, byla tam Maruška znovu a tentokrát ji odchytili až skoro nahoře ve výšce 2 metrů. Jojo, jak se jednou něco naučíš, jde to pak samo. A tak následovalo drobné stěhování a krabice se zatím nevybalenými kousky nábytku, šikovně uklizené pod okno, musely pryč. Na ně totiž Maruška umí vyskočit z nedaleké nižší krabice, na niž se dostane z poličky. A z krabic hups na topení a odtamtud je to k žaluziím už jen coby Maruška našponovaná jak guma dosáhla.

Kdepak máme Marušku?Maruška šplhá vzhůru... co to dá

Jaké překvapení nám asi příště přichystá, Maruška šplhavá-cestovatelka? Kde ji zase najdeme? :)

Aktualizováno o 10 minut později

Tak ono to nepomohlo. Marušce se podařilo ze skříňky asi 30 cm od topení a o něco níž vyskočit na záclonu, na ní se různě popřevracet, pohoupat a seskočit na topení. A zase ji museli lidičkové sundávat. Potom se snažila ještě dlouho zopakovat svůj mistrný skok, ale všechny pokusy o náskok na záclonu skokem končily žuchnutím na zem. Až ji zavřeli, protože se báli, že si něco zlomí, a taky chtěli už jít spát... Dobrou.

Zpět

Diskusní téma: Maruška šplhá po žaluziích (foto)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.